Аналізи для тварин, як відправна точка в діагностиці

Аналізи для тварин

Авіцена – ветклініка у Львові, у якій проводяться всі види аналізів для тварин: аналіз сечі, аналіз крові, аналіз калу та інше. Тільки на основі якісної діагностики може скластися повноцінна картина стану здоров’я домашнього улюбленця, виходячи з чого ветеринар підбере оптимальний і швидкий варіант лікування практично будь-якого захворювання.

Для більшості власників тварин – їхні улюбленці це не просто тварини, а повноцінні члени сім’ї, які також потребують турботи. У зв’язку з цим, як тільки кішка або собака стає млявою, у неї погіршується апетит, її хилить у сон, з’являються інші поведінкові зміни, потрібно звернутися до нас. Спеціалісти проведуть усі необхідні аналізи.

Типи аналізів та способи діагностики – як визначитися, який потрібен?

Діагностика захворювань тварин. Коли вона ефективна?Оскільки часто ті самі хвороби можуть мати схожу симптоматику, має сенс вчасно з максимальною точністю визначитися із захворюванням тварини. Зрозуміти, чому вона погано почувається, і визначити найрезультативніші способи лікування можна виключно завдяки коректно призначеним аналізам.

Іноді у собаки чи кішки достатньо буде просто виконати забір аналізів на глисти, а може знадобиться загальний аналіз крові.

Перед тим, як призначити тварині перелік аналізів, ветлікар збере детальний анамнез захворювання із життєвого циклу домашнього улюбленця, вислухавши його власника. Не слід нічого приховувати від ветеринара, адже інформація про те, як ваш улюбленець їсть, наскільки він активний, як він дихає, ходить до туалету та інше допоможе заощадити час та гроші. Адже без перелічених вище даних ветеринар повинен буде призначити всі аналізи в комплексі, без винятку.

При цьому враховуватимуться: колір слизової очей, загальне положення тулуба, тургор шкірного покриву, також лікар послухає серцебиття та дихання. І це далеко не все, що належить пройти чотирилапому другу.

Далі ветеринар (Львів) промацає область шлунково-кишкового тракту та нирок, завдяки чому можна буде виявити, чи є в розташуванні внутрішніх органів будь-які відхилення, хворобливі відчуття в області печінки, шлунка та нирок.

Після цього можливе проведення УЗД органів черевної та грудної порожнини.

З якою періодичністю тваринам бажано здавати аналізи?

Забір аналізів у кішок і собак можна реалізувати як у плановому порядку, так і в екстреному режимі. Якщо сталася раптова непередбачена ситуація, потрібно відразу ж звернутися до ветеринарної клініки для проведення біохімічного аналізу крові, що продемонструє стан здоров’я тварини.

Після проведення сучасних аналізів та діагностичних процедур, ветеринар зможе розпізнати практично будь-який вид захворювання, якщо воно є. Крім того, він може визначити, чи є у тварини інфекція, паразити, схильність до алергії та інші відхилення. Якщо ви вчасно запишетесь на прийом до нашої клініки, патологію вдасться виявити на ранній стадії, коли вона ще не почала прогресувати.

Довіртеся нам, ми подбаємо про вашого улюбленця на всі 100%!