Дерматологія для тварин

Дерматология для животных в Харькове

Як тільки людина заводить кота або собаку, вона бере повну відповідальність за тварину на себе. У домашніх улюбленців є безліч хвороб, які вимагають від власника уважності, а від лікарів – кваліфікованої терапії. Найпоширенішими вважаються дерматологічні патології. Ви можете записатися на консультацію до ветеринара-дерматолога (Львів). Отже, дерматологія для тварин.

Основні дерматологічні хвороби у собак

80% захворювань шкіри собак пов’язані з появою бліх і від цього не застрахований жоден улюбленець. Як тільки паразит з’являється, він викликає свербіння, собака розчісує шкіру, вуха, з’являються рани, зростає ризик інфікування. Щоб вирішити цю проблему, зверніться до ветлікаря.

Крім паразитарного інфікування собаки стикаються з:

 • Дерматитами, вони вражають різні ділянки тіла. До захворювань шкіри більш схильні вікові вихованців. У цуценят виникає дерматит на підборідді, животі, вухах.
 • Луската себорея. Вона може бути сухою, жирною. Терапія починається після встановлення причини хвороби.
 • Алергії. Вони проявляються у вигляді почервоніння, висипань, кашлю, їх викликають такі ж само фактори, як у людей.
  Грибок шкіри. Патологію називають стрижучий лишай, частіше він уражає лапи, поверхню шкіри. Активне випадання шерсті – перша ознака хвороби.
 • Бактеріальними шкірними інфекціями, причиною яких стає стафілокок. Патологія вражає вушні раковини, може поширюватися по тілу у вигляді гнійного висипу, сверблячки, випадання шерсті.

Як тільки ви побачили зміну у поведінці тварини – записуйтесь на прийом до ветеринару. За необхідності у лабораторії проведуть усі аналізи і лікар призначить ефективну терапію.

Основні шкірні хвороби у котів

Дерматология для животных во ЛьвовеУ домашнього вихованця може іноді спостерігатися свербіж, але коли вихованець постійно розчісує себе, ви спостерігаєте надмірну линьку – варто говорити про ризик розвитку дерматологічної патології. Ветеринари виділяють основні проблеми котів у цій галузі:

 • Алергія – проявляється сильним свербінням та почервонінням, локальним облисінням.
 • Атопічний дерматит – є ускладненням алергічного дерматиту, переходить у хронічну форму, потребує постійного спостереження, корекції харчування та способу життя тварини.
 • Алопеція психогенного характеру – втрата значної частини шерстяного покрову. Зустрічається у кішок із чутливим темпераментом.
 • Паразитарні хвороби шкіри. Паразити можуть жити на поверхні шкірі, всередині неї та під нею. За допомогою аналізів лікар може встановити характер зараження, виявити збудника.
 • Грибкові інфекції (стригучий лишай) виникають у тварин зі слабким імунітетом, вікових вихованців з тяжкими хворобами в анамнезі.
 • Акне – вугрова хвороба кішок, у ході якої найчастіше на підборідді з’являються закриті, відкриті камедони.

Ветеринарна клініка у Львові Авіцена Вет – місце, де лікування дерматологічних хвороб проводить кваліфікований лікар-ветеринар після того, як було взято всі необхідні аналізи. Для усунення проблеми потрібно працювати не лише із зовнішнім проявом, але внутрішнім станом тварини. Фахівець клініки підбере лікування, дасть рекомендації.