Гастроентерологія для тварин

Гастроентерологія для тварин

Проблеми із травленням у тварин трапляються не рідше, ніж у людей, тому ветеринарна гастроентерологія у Львові активно розвивається. Наша клініка крокує в ногу з часом, і ми раді, що в нашій команді є чудовий лікар-гастроентеролог.

Ветеринар-гастроентеролог (Львів). Коли потрібна консультація фахівця?

До ветеринара-гастроентеролога слід звертатися за будь-яких ознак розладу шлунково-кишкового тракту у тварини, чи то відмова від корму, рвота, діарея, запор, кров у калі або зниження ваги. Звичайно, з такими симптомами можна звернутися і до терапевта загальної практики, але це збільшує ймовірність неправильного діагнозу, що веде за собою непотрібні витрати і змарнований час, тварина ж при цьому продовжує хворіти.

Періодично показуватися фахівцю варто і з профілактичною метою, якщо у вашого домашнього улюбленця чутливе травлення або раніше були проблеми зі шлунково-кишковим трактом.

Чому у тварин трапляються проблеми із травленням?

Гастроентерологія для тваринНайчастіше патології починають розвиватися через неправильне харчування. Нажаль, багато власників тварин помилково думають, що тваринам можна будь-яку їжу з людського столу. Зрозуміло, це не так. У собак, кішок та інших домашніх тварин існують свої особливості травлення, і те, що для нас з вами делікатес або звичайна їжа, для тварин може бути шкідливим і навіть небезпечним. Наприклад, собакам категорично протипоказаний шоколад, а цибуля або часник, з’їжені кішкою або собакою, надають токсичну дію на їхній організм.

Те саме стосується стереотипів, що склалися в годуванні. Напевно, найпоширеніші з них про те, що котів треба годувати молоком, а собакам обов’язково давати кістки. Не порахувати, скільки разів ці помилки були причиною звернення власників до ветеринарів, а викорінити їх не виходить.

Ветеринарна гастроенетрологія у Львові

Авіцена Вет – ветеринарна клініка у Львові, в якій веде прийом ветеринар-гастроентеролог. Фахівець насамперед збере анамнез та огляд тварини, на основі отриманої інформації лікар складає план діагностики. Далі, якщо це необхідно, призначається лікування та розписується план харчування. Будемо раді допомогти Вам!