Хірургічна ветеринарія

Хірургічна ветеринарія включає широкий спектр послуг – це і діагностика хвороб, проведення операцій будь-якої складності (починаючи кастрацією та закінчуючи складними травматологічними операціями, наприклад, видалення злоякісних пухлин або лікування переломів кінцівок). Однак власникам домашніх тварин варто пам’ятати, що хірургічне втручання є радикальним методом вирішення проблем, які не мають терапевтичної альтернативи. Це сильний стрес для організму, після якого вихованця очікує на реабілітацію.

Чим може допомогти ветеринарна хірургія у Львові?

Як показання для хірургічного втручання можуть виступати патології органів, тяжкі травми, необхідність кастрації або стерилізації тварин та інші причини. Безліч сучасних методів дозволяє вет хірургії дуже ефективно вирішувати навіть найскладніші проблеми. Однак варто заздалегідь приготуватися до певних ризиків – відповідальність ветеринара хірурга в цьому випадку є вкрай високою. Саме від його дій та кваліфікації залежатиме кінцевий результат операції, тому краще серйозно підійти до вибору лікаря та заздалегідь ознайомитися з відгуками про ветеринарні клініки та роботу хірургів.

Ветеринарія хірургія – підготовка вихованця до операції та подальший догляд

Серйозна роль під час операції приділяється стерильності. Важливо, щоб клініка підтримувала всі необхідні стандарти та дотримувалася санітарних вимог. Сама підготовка вихованця починається з ретельного проведення попереднього обстеження, на підставі якого ветеринар (Львів) може визначити оптимальні методи анестезії та седації, а також з’ясовує всі фізіологічні особливості чотирилапого пацієнта. Тільки після цього можна розпочати операцію. Точніші рекомендації багато в чому залежать від різновиду втручання – наприклад, у деяких випадках вихованця потрібно посадити на дієту.

Перед хірургічним втручанням проводиться підготовка (аналізи, УЗД серця). Це дозволяє знизити найменші ризики виникнення порушень роботи дихальної системи та серця. Під час операції анестезіолог уважно відстежує стан тварини, своєчасно виявляючи найменші порушення та за необхідності надаючи екстрену допомогу.

Ветеринарія хірургія у Львові

Хірургічне лікування домашніх тварин закінчується післяопераційним періодом. Цей етап передбачає проведення повноцінної відновлювально-реабілітаційної терапії. Найчастіше, хірург може порекомендувати залишити вихованця контролем лікарів у стаціонарі ветеринарної клініки, де ваш улюбленець зможе швидко повністю відновити всі функції організму. Будемо раді статит корисними для вас та вашого улюбленця!