Стерилізація кішок у Львові

Стерилізація кішок у Львові

Стерилізація кішок – процедура, спрямовану обмеження репродуктивної функції тварини, тобто після операції кішка не спроможна приносити потомство. Ветеринарна клініка (Львів) Авіцена Вет пропонує якісне медичне обслуговування для Вашого улюбленця. У нас працюють кваліфіковані спеціалісти, а також є все необхідне обладнання для проведення операцій.

Навіщо потрібна стерилізація?

Проведення даної процедури доцільне з двох причин. Домашня тварина має статевий інстинкт і прагне його реалізувати. Така поведінка часто небажана для господарів, оскільки вихованець демонструє підвищену агресію, наполегливо нявкає.

Існують фармацевтичні препарати, але їх застосування небезпечне, оскільки в препаратах міститься велика доза гормонів, що може спричинити різні захворювання від ендометритів до онкології.

Якщо ви не плануєте отримувати потомство від своєї кішки, стерилізація – найкращий вихід. Нестерилізовані тварини більше схильні до хвороб, онкологічним ураженням статевої системи, а також вони живуть менше.

Плюси стерилізації кішки

  • Стерилізація кішок у Львовіпропадають гормональні сплески, тварина поводиться більш спокійно і адекватно;
  • мінімізується ризик хронічних захворювань;
  • збільшується тривалість життя;
  • відсутність агресивної статевої поведінки.

Серед негативних моментів:

Основний з них – це ризик ожиріння. Але! Кваліфікований ветеринар (Львів) обов’язково проконсультує вас з питань харчування та способу життя вихованця, а також підбере раціон спеціально для вашого вихованця.

Де стерилізувати кішку у Львові

Авіцена Вет – вет клініка (Львів), яка пропонує повний цикл обслуговування за доступною ціною. У нас ви можете провести обстеження тварини, при необхідності пройти лікування. Досвідчені лікарі та сучасне обладнання, доброзичливий підхід до вихованців – переваги, якими ми раді ділитися.