Тест на титри антитіл проти сказу

Тест на титри антитіл проти сказу

Тест на титр антитіл до сказу – це лабораторне дослідження, яке обов’язково має проходити тварина (собака, кішка, тхір) для вивезення до будь-якої країни Євросоюзу: Австрія, Бельгія, Болгарія, Великобританія, Угорщина, Німеччина, Греція, Данія, Ірландія , Іспанія, Італія, Кіпр, Латвія, Литва, Люксембург, Мальта, Нідерланди, Польща, Словаччина, Словенія, Португалія, Румунія, Фінляндія, Франція, Хорватія, Чехія, Швеція, Естонія та деякі інші країни. Тест також потрібен при виїзді до Ізраїлю, деяких арабських країн та Японії.

При дослідженні тварини на титр антитіл на сказ видається сертифікат міжнародного зразка. Цей сертифікат діє 1 рік з можливістю його безстрокового продовження, за умови регулярної своєчасної ревакцинації від сказу.

Вакцинація повинна бути проведена тільки у ветеринарній клініці однієї з вакцин: Нобівак Rabies, Біокан R, Нобівак RL, Біокан DHPPI+LR, Біофел РСНR, Defensor-3, Hexadog.

Коли проводиться тест?

Проба для тесту відбирається лікарем ветеринарної медицини не раніше 30 днів після дати вакцинації та не пізніше ніж за три місяці до дати відправлення тварини.

Ваш вихованець має бути чіпований до вакцинації від сказу. При цьому штрих-код чіпа має бути вклеєний у ветеринарний паспорт, чіп зчитуватиметься сканером, а інформація про чіпування розміщена в Єдиній базі чіпованих тварин України.

Наша ветеринарна клініка у Львові співпрацює з лабораторією, яка входить до списку лабораторій, сертифікованих для дослідження сироваток крові на наявність антитіл до сказу.