Ветеринар-офтальмолог. Які питання вирішує?

Ветеринар-офтальмолог. Які питання вирішує?

Захворювання очей у тварин – дуже часта патологія, з якою звертаються власники домашніх улюбленців у ветеринарну клініку. Треба розуміти, що навіть несерйозні проблеми можуть обернутися важкими ускладненнями, які в майбутньому буде важко або неможливо виправити, якщо своєчасно не відреагувати на появу тривожних симптомів.

Коли потрібна консультація ветеринара-офтальмолога? Основіні симптоми

Симптоми, з якими негайно потрібно звернутися до офтальмолога у ветклініці у Львові:

  • Видалення новоутворень у собак: піометра, пухлини молочної залозирясна сльозотеча; 
  • гнійні виділення з одного або двох очей;
  • помутніння ока;
  • почервоніння очей;
  • один або обидва глаза тварини примружені або закриті і вихованець опирається відкриванню;
  • тварина чухає очі;
  • ви помітили набряк чи припухлість в області очей.

Якщо є хоча б один із перелічених вище симптомів, негайно звертайтеся до лікаря – ветеринар-офтальмолог (Львів), оскільки зволікання може спровокувати не тільки розвиток серйозної офтальмологічної патології, але й інших проблем, які в результаті можуть коштувати життя вашому вихованцю!

Однак, існують захворювання, які протікають потай. Зовні все гаразд, але всередині вже є порушення. Наприклад, катаракта. Помітити самостійно хворобу можна тільки на останніх стадіях, коли вже очевидним є помутніння ока. З цієї причини варто регулярно приводити на обстеження вашого улюбленця з метою профілактики та своєчасної діагностики, що дозволить уникнути багатьох проблем у майбутньому.

Ветеринар-офтальмолог у Львові

Авіцена Вет – ветеринарна клініка у Львові, у якій Ви можете отримати консультацію ветеринара-офтальмолога. Якщо у вашого вихованця захворіло, почервоніло, побіліло око, воно збільшилося у розмірі, собака чи кіт його не відкриває – не лікуйте його самі. Зверніться якнайшвидше за послугами до лікаря – ветеринарного офтальмолога. Як правило, якнайшвидше звернення до лікаря дає більш сприятливий прогноз результату захворювання або швидке лікування. Будемо раді Вам допомогти!