Зубний наліт та зубний камінь у собак. Яку небезпеку становить?

Найчастіше приводом для візиту до собачого стоматолога є неприємний запах із рота собаки. Причина запаху найчастіше – зубний наліт, з якого згодом утворюється зубний камінь. Саме він призводить до тяжких уражень слизових ясен, а, у занедбаних випадках, до уражень кістки щелепи.

Якщо ви помітили, що у вашого вихованця зуби (клики та корінні-моляри) повністю або на кордоні з яснами набули жовто-коричневого відтінку, це свідчить про відкладення зубного каменю. З такою проблемою вже необхідно показати тварину ветеринарному фахівцю.

Запланована санація ротової порожнини – це запорука хорошого здоров’я та самопочуття вашого домашнього улюбленця. Регулярні профілактичні маніпуляції дозволяють запобігти повторному відкладенню зубного нальоту, появі гінгівіту та інших захворювань ротової порожнини.

Санація ротової порожнини собаки (Львів)

Зняття зубних відкладень (нальоту та каміння) в нашій кліниці проводиться за допомогою спеціального апарату – ультразвукового скайлер. За рахунок високої частоти коливання відбувається видалення нальоту та руйнування каменю, що полегшує його зняття і менш травмує ясна. Після цього поверхня зубів полірується із спеціальною пастою, яка має додатковий ефект відбілювання і збільшує концентрацію мінеральних солей в емалі.

Якісне чищення зубів виконується лише під загальною анестезією. Цьому є два пояснення:

  • собака не відчуває біль під час процедури.;
  • собака не відчуває страху, який призводить до так званої адреналінової атаки на серце, що, у свою чергу, може викликати його зупинку.

Ультразвукова чистка зубів собаці у Львові

Авіцена Вет ветеринарна клініка у Львові, у якій чищення зубів собаці ультразвуком це:

  • повноцінна консультація ветеринара-стоматолога, що включає ретельний огляд ротової порожнини тварини;
  • якісне чищення;
  • професійне полірування;
  • видалення зубного каменю;
  • рекомендації професіоналів щодо догляду за зубами вашого улюбленця.

Ціна вас приємно здивує! Ми турбуємось про стоматологічне здоров’я Вашого улюбленця!