АВІЦЕНА ВЕТ - ВЕТЕРИНАРНА ДОПОМОГА

Надає широкий спектр послуг для тварин

Ветеринар (Львів) проводить діагностику і лікування собак та кішок. На прийомі Ваша тваринка може отримати огляд та консультацію, терапевтичне лікування, хірургічне лікування різного ступеня складності, стоматологічну консультацію, ортопедичне лікування, надається екстрена ветеринарна допомога. Проводиться вакцинація і чіпування, відбір і відправка проб крові для отримання титрів антитіл до вірусу сказу.

Наш лікар

Наш лікар знається на основах зоопсихології. Тому знаходить спільну мову з тваринами будь-якого типу темпераменту. Окрім стандартних ситуацій з лікуванням захворювань травної системи та розладів шлунково-кишківникового тракту, кардіологічних проблем. Ми допоможемо, якщо у вашого улюбленця спостерігаються захворювання очей, сечового міхура та нирок, захворювання рухового апарату, стоматологічні проблеми, щелепо-лицьові травми, пухлини та інше. Особливу увагу приділяємо домашнім тваринкам з новоутвореннями. Наразі спостерігається багато улюбленців з такою патологією. Своєчасна діагностика та видалення пухлини у тварин можуть, як подовжити, так зберегти життя пухнастика та покращити його якість. В нашій практиці багато чотирилапих пацієнтів з гарним прогнозом та щасливими власниками. Але від власника домашнього улюбленця тут також багато чого залежить.

Консультація ветеринара онлайн

Бувають випадки, коли собаці або кішці зле, а привезти швидко до лікаря тварину немає можливості. Не у всіх випадках, але часто онлайн консультація ветеринара може врятувати життя або поліпшити стан улюбленця до моменту потрапляння на прийом. Це можуть бути травми, порушення роботи травної системи через стрес або неправильне харчування, порушення роботи сечостатевої системи, проблеми з диханням, проблеми з очами, вухами, ротовою порожниною, алергічні прояви та інше. Вартість 500 грн (телефон, viber, telegram).

TOP