Екстрена медична допомога

Чотириногого друга може в будь-який момент знадобиться екстрена ветеринарна допомога. Хвороба, гостро що протікає або випадково отримана травма, вимагає швидкого втручання кваліфікованого фахівця. Адже в багатьох випадках тільки злагоджені дії лікаря можуть врятувати життя вихованця.

Ветеринарна клініка у Львові Авіцена Вет надає невідкладну допомогу тваринам, для цього у нас є все необхідне. Ми використовуємо сучасні підходи при лікуванні собак, кішок та інших вихованців, а також маємо в своєму розпорядженні все необхідне обладнання і ліки для порятунку їхніх життів, збереження здоров'я.

Ветклиника екстреної медичної допомоги у Львові - це послуги будь-якої складності, як в лікуванні, так і в порятунок тварин. Лікарі Авіцена Вет працюють з тваринами будь-якого виду і віку, це компетентні фахівці в області хірургії, реанімації та терапії.

Перевагами ветклініки Авіцена Вет є:

  • прийом тварин в будні, вихідні та свята, нам відомо, що вихованець може зажадати допомогу в будь-який час;
  • послуги відділення інтенсивної терапії та реанімації, швидка ветеринарна допомога в Львові завжди готова врятувати життя чотириногим пацієнтам;
  • наявність стаціонару, де здійснюється постійний контроль над станом тваринного і при необхідності вживаються екстрені заходи;
  • комфортні умови - ветклиника оснащена всім необхідним, для того, щоб домашні улюбленці відчували себе затишно, що особливо важливо тоді, коли вони хворіють;
  • якісне знеболювання при проведенні протишокової терапії, що в свою чергу запобігає розвитку хронічного больового синдрому;
  • широкий спектр сучасних ліків, в тому числі ефективна аналгезія при больовому синдромі будь-якої інтенсивності.

Тварина, якому була надана екстрена ветеринарна допомога, буде знаходитися в окремому боксі, його життю і здоров'ю не загрожуватимуть ніякі зовнішні чинники.

Окремо варто відзначити, що діагностика стану тваринного здійснюється нами на високотехнологічному обладнанні. Це дає можливість швидко і точно виконувати реанімаційно-хірургічний моніторинг під час оперативного втручання і вибирати ефективну тактику лікування вихованця.

При необхідності ми робимо УЗД тваринам, рентген і електрокардіограму. Власна лабораторія для тварин в Львові дозволяє в короткі терміни дізнатися детальне стан організму вихованця. Крім аналізу крові, сечі і калу, ми виконуємо також інші аналізи, в тому числі на гормони, інфекції. Коли результати аналізів потрібні лікарям за лічені хвилини, наші лаборанти проводять експрес-тести.

Лікарі Авіцена Вет несуть відповідальність за кожну свою дію. Швидка допомога тваринам, що складається в хірургічному втручанні, у нас проводиться з мінімальними ризиками. Вихованцям, які вимагають загальної анестезії, наші фахівці індивідуально підбирають ліки і точно розраховують його оптимальну дозу. Тому наркоз не робить негативний вплив на стан організму в подальшому.

Екстрена допомога тваринам в Львові в нашій ветклініці виявляється всім тваринам без винятку. Вихованці у важкому стані приймаються позачергово і негайно потрапляють в професійні руки лікарів. Ми завжди робимо все можливе, щоб врятувати ваших улюбленцем, головне, вчасно їх доставити в нашу клініку.

Послуги
Запис на прийом
TOP