Грумінг

Кожному чотириногого друга необхідний комплексний догляд і турбота. Тому грумінг тварин у Львові в Авіцена Вет допоможе власнику найкращим чином висловити свою любов до вихованця. Стрижка вовни і кігтів, чистка зубів і вух, купання, безсумнівно, сподобаються вашому улюбленцю, а його красивий доглянутий вигляд порадує господарів і оточуючих.

Види грумінгу у Авіцена Вет

Грумінг кішки, собаки виконується талановитими фахівцями, які враховують побажання господарів вихованця, а також всі особливості тварини. Залежно від мети, яку потрібно отримати при такій уходовой процедурі, грумінг у Львові в нашій ветклініці може бути наступних видів:

  • Гігієнічний - процедура включає в себе стрижку вовни під хвостом і в паху (місцях, де вона найбільше скачується і забруднюється). Рекомендується проводити таку чистку раз на місяць породам, яким не потрібна повноцінна стрижка, наприклад, лайкам, хаскі, вівчарок, доберманам і іншим гладкошерстним вихованцям. Також гігієнічний грумінг в Львові часто проводять між основними стрижками, що дозволяє виглядати тваринам по справжньому доглянутими. На додаток до стрижки вихованцеві чистять вуха, очі, зуби і підстригають кігті.
  • Ексклюзивний - це унікальний в своєму роді догляд, тут не існує будь-яких обмежень і правил. Внаслідок такого грумінг собака або кішка ставати екстравагантної і неповторною. Це можуть бути оригінальні фігурні стрижки з візерунками, фарбування вовни гіпоалергенними фарбами і прикраса декоративними елементами.
  • Виставковий грумінг виконується відповідно до встановлених стандартів. В даному випадку майстер вміло підкреслює всі достоїнства вихованця, щоб він виглядав бездоганно і виграшно виділявся на тлі інших особин. Обов'язково проводиться миття собаки, стрижка, укладання, а також чистка зубів, області навколо очей, вух і підстригання кігтів.

Самостійно впоратися з комплексом Догляду процедур будинку досить складно. Тому краще довіритися професіоналам і скористатися послугою грумінг в Львові в ветклініці Авіцена Вет.

Переваги грумінг у ветеринарній клініці

Професійний грумінг кішки і собаки виконується безболісно для тварини, що дуже важливо, адже вихованець не відчуває страху і стресу. Також іншими перевагами даної послуги в Авіцена Вет є:

  • індивідуальний підхід до кожної тварини, фахівець підбирає косметичні засоби для вовни і шкіри, враховуючи всі особливості вихованця, що виключає появу алергії та інших патологій;
  • наявність спеціальних стерильних інструментів, за допомогою яких виконується стрижка вовни, підстригання нігтів, видалення зайвих волосків і чистка чутливих зон (очі, вушні раковини);
  • атравматичность і безпеку, майстер по грумінгу в Львові делікатно (без подряпин, порізів і уколів), безболісно виконає всі потрібні процедури;

Також при грумінг фахівець уважно огляне вашого вихованця, він зможе помітити навіть незначні проблеми в організмі, що дозволить своєчасно вжити заходів і усунути патології. Ваш улюбленець буде не тільки красивий, охайний і чистий, а й здоровий, що, безсумнівно, найголовніше для дбайливого господаря.

Послуги
Запис на прийом
TOP