УЗД тварин

Ще вчора вихованець був активним, веселим і радісно випрошував улюблену смакота, а сьогодні він просто лежить на одному місці і сумно дивиться вам у вічі. Погодьтеся, така ситуація не може залишити байдужим жодного власника коханого друга. Швидко з'ясувати причину недуги можуть лише лікарі у ветеринарній клініці. Якщо зовнішніх пошкоджень немає, ви не бачили моменту травми, то проблеми потрібно шукати всередині. Повну картину зможе показати ультразвукове дослідження. Авіцена вет – ветеринарна клініка Львова, де професіонали роблять УЗД вихованцям, ставлять діагноз та підбирають необхідне лікування.

Коли потрібно УЗД?

УЗД необхідно не тільки для виявлення внутрішніх патологій, воно проводиться в момент вагітності тварини для визначення стану плода (плодів), виключення внутрішньоутробного патології розвитку. Лікарю важливо оцінити стан плацента.

Ветеринар призначає УЗД лише первинного огляду тварини, збору анамнезу. У Авіцена вет проводять УЗД:

  • Органів черевної порожнини. Це допомагає визначити їх розмір, структуру. Досліджується: печінка, підшлункова залоза, жовчний міхур, протоки.
  • Нирок. Лікарю важливо оцінити їхню форму, розмір балії, паренхіми.
  • Сечостатевої системи для оцінки стану сечового міхура та передміхурової залози, насінників, матки. Це дозволяє виключити/підтвердити запалення, розвиток пухлини, наявність кісти.
  • Серця. Тварини схильні до розвитку кардіологічних патологій. Лікар вивчає стан серцево-судинної системи, клапана. На УЗД він бачить товщину міокарда, що може підтвердити наявність вад серця.

Після повного обстеження лікар дає висновок щодо роботи щитовидної залози, адже багато хвороб стають наслідком порушень гормонального фону.

Рекомендації перед УЗД

Щоб лікар отримає максимально повну картину стану тварини, її важливо правильно підготувати:

  • Останнє годування має бути за 6-8 годин до УЗД.
  • Дайте тварину активоване вугілля, Еспумізан для усунення газоутворення. Дозування та препарат рекомендує лікар, зателефонуйте до Авіцена вет для запису на УЗД і вас проконсультують.
  • Тварину виведіть вранці на прогулянку або просто простежте за своєчасним випорожненням кишечника.

УЗД у Авіцена вет проводиться на новітньому устаткуванні з використанням чутливих датчиків. Процедура повністю безболісна та не стане стресом для тварини.

Після УЗД ви отримаєте висновки спеціаліста та рекомендації для консультації у профільного лікаря. У клініці Авіцена вет весь комплекс обстеження займе мінімальну кількість часу. УЗД тваринам у Авіцена вет – інформативна, безболісна процедура, яка допоможе швидко виявити причину хвороби вихованця та стабілізувати його стан.

Послуги
Запис на прийом
TOP